Co byste měl/a požadovat od profesionální firmy?

Požadujte profesionalitu ve všech směrech. Velmi dobrou vizitkou je možnost vyzkoušet si služby této firmy zdarma nebo za zvýhodněnou cenu. Již v průběhu kontaktu se zaměstnanci dané firmy poznáte, s kým vlastně jednáte. Navíc si můžete prakticky bez rizika a na vlastní kůži vyzkoušet, zda tato firma opravdu umí techniku nejen vyčistit, ale i nepoškozenou a plně funkční vrátit.

Všímejte si prostředků, pomocí kterých firma Vaši techniku čistí. Dokonalého efektu bez negativních vlivů na čištěnou techniku lze dosáhnout pouze pomocí profesionálních pomůcek. Nezapomeňte si zkontrolovat, jak vypadá vyčištěný povrch. Řada prostředků sice velmi účinně čistí, nicméně někdy i to, co by mělo zůstat na svém místě. Agresivní roztoky mohou Vaši techniku poškodit. Obzvláště při dlouhodobém používání.

Důležité je, zda se je Vámi oslovený dodavatel ochoten přizpůsobit Vašim požadavkům. Např. provést čištění v průběhu doby, kdy s technikou nikdo nepracuje (odpoledne, noc). Buďte nároční! Dlouhodobá spolupráce s jednou firmou může navíc přinést řadu výhod v podobě nadstandardních vztahů a podmínek spolupráce.

Poslední radou pak může být: sázejte na osvědčené dodavatele. Již řada firem udělala tu chybu, že vsadila na nejnižší cenovou nabídku a nebyla posléze spokojena s kvalitou provedené práce. Nejrůznější „garážové“ firmy nabízejí zpravidla nejnižší ceny, nicméně obvykle nesplňují většinu z charakteristik, které jsme Vám popsali na předchozích řádcích.