D-1533 Čistící sada pro čipové čtečky - 3 čistící karty s pohyblivým prvkem

kontaktujte nás

Popis:
Vysoce kvalitní čistící karty ( DISKO D-1533, patent č. EP0789313) s pohyblivou čistící částí a svrchní vrstvou vyrobenou z elastické textilie z mikrovlákna pro optimální vyčištění kontaktů snímacích zařízení čipových karet.
Mikrovlákenný materiál je svařen použitím vysokofrekvenční technologie pojení tak, aby byl pohyblivý. Jedná se o čistící karty s posuvným systémem. Užití karty je velmi jednoduché. Postuvný systém zajišťuje, aby byla čtecí hlava opravdu dobře vyčištěna, neboť pouhé vložení čistící karty nemá dostatečný účinek. Čistící plocha je tvořena třepenou mikrovláknovou tkaninou a v tomto případě se jedná o SUCHÉ čištění bez použití roztoků.

Obsah:
Souprava pro čištění kontaktů snímacích zařízení čipových karet.
3 čistící karty s pohyblivou čistící částí
určeno pro 36 čištění

Podmínky:
Standardní dodací lhůta 5 pracovních dnů.
Při objednávce nad 5.000 Kč doprava ZDARMA, jinak dopravné a balné 200 Kč.

Tipy:
Po plném vložení čistící karty do snímacího zařízení jsou výsuvné kontakty tlačeny proti mikrovlákenné svrchní vrstvě čistící karty. Nyní držíme hlavní část čistící karty jednou rukou. Druhou rukou pohybujeme vícekrát vpřed a vzad pohyblivou částí. V důsledku toho se mikrovlákenná svrchní vrstva čistící karty pohybuje přes kontakty snímacího zařízení a čistí je. Čistící karta je použita suchá bez chemických čistících prostředků a může být po čištění jednoduše vyjmuta ze snímacího zařízení. Každá karta může být použita 12krát, což poskytuje uživateli výborný poměr ceny a kvality.

Podobné:
D-1555 Čistící sada pro čtečky karet s magnetickou páskou- 10 mikrovlákenných karet
D-1560 Čistící sada pro bankomaty - 10 čistících karet magnetických hlav

Soubory:
Návod k použití Souprava na snímače čipových karet
Katalog DISKO