D- 16112 Speciální roztok pro čistící karty z mikrovlákna, láhev 50ml s kapátkem

kontaktujte nás

Popis:
Čistící roztok byl vyvinut tak, aby posílil čistící sílu mikrovlákenné svrchní vrstvy čistících karet a ochránil celistvost dopravních válců. Je garantováno, že na magnetické hlavě nezůstanou žádné zbytky čistícího roztoku.
Jedna z hlavních složek DISKO speciálních čistících roztoků je aktivní extrakt z pomerančové kůry, který má intenzivní čistící vlastnosti. To znamená, že tyto produkty jsou založeny na přírodních složkách.
Speciální přísady vytvářejí řadu čistících výrobků pro mnohostranné a rozdílné aplikace. Například čistící přípravek na čištění magnetických hlav a senzorů musí být elektricky nevodivý a nezanechávat zbytky.
Čistící přípravek na gumové válce musí být schopen nejen vyčistit pryžový povrch, ale také jej regenerovat tak, že zůstane měkký a pružný pro optimální uchopení.

Obsah:
50ml - láhev s kapátkem
Čistící roztok pro karty z mikrovlákna, bez chemických rozpouštědel

Podmínky:
Standardní dodací lhůta 5 pracovních dnů.
Při objednávce výrobků nad 5.000 Kč doprava ZDARMA, jinak dopravné a balné 200 Kč.

Tipy:
Můžeme také vyčistit zároveň gumové válce i magnetickou hlavu. Navlhčíme čistící kartu speciálním DISKO čistícím roztokem na mikrovlákna (výrobek D-16112), který byl vyvinut tak, aby posílil čistící sílu mikrovlákenné svrchní vrstvy čistících karet a ochránil celistvost dopravních válců. Je garantováno, že na magnetické hlavě nezůstanou žádné zbytky čistícího roztoku.

Podobné:

Soubory: