D-1617 Antistatická nelínající utěrka, 15x15 cm - 75 kusů

kontaktujte nás

Popis:
Utěrky jsou vyrobeny z čistého polyesteru a bavlny bez dalších chemických přísad. Nepouštějí chlupy a netrhají se. Obsažená bavlna umožňuje absorbovat až 8krát více tekutiny, než je váha samotné utěrky. Antistatická utěrka představuje nezbytný doplněk pro jakékoliv čištění výpočetní či kancelářské techniky.
Jsou určeny pro rychlé a důkladné vyčištění plastových, kovových a skleněných povrchů. Ubrousky jsou vyrobeny na základě patentované technologie výroby netkaných textilií. Vlákna jsou pojena paprsky vody bez použití pojidel a lepidel. Tento způsob pojení nám zaručí požadovanou pevnost v tahu a vysokou savost čistících ubrousků.
Paprsky vody způsobí přeorientování a provázání vláken a vytvoří pevnou strukturu. Výsledná textilie je schopna absorbovat množství tekutiny rovnající se 4 až 6násobku její hmotnosti. Povrchová struktura tkaniny je taková, že jen velmi málo vláken se může uvolnit, to znamená, že čistící ubrousky nelínají.

Obsah:
Trvanlivé, nepouštějící vlákna a vysoce savé
75 kusů antistatických utěrek o rozměru 15x15 cm

Podmínky:
Standardní dodací lhůta 5 pracovních dnů.
Při objednávce výrobků nad 5.000 Kč doprava ZDARMA, jinak dopravné a balné 200 Kč.

Tipy:
Nabízíme možnost objednat si u nás identické utěrky větších rozměrů 23×23 cm (529 cm2) -výrobek D-1619 1 balení po 300 kusech

Podobné:
D-1616 Antistatická nelínající utěrka, 15x15 cm - 600 ks

Soubory:
Návod k použití Antistatická nelínající utěrka - 75 ks