PRINT FULL SHIFT oživující čištění tiskárny

kontaktujte nás

Popis:
Program poskytuje ochranné čištění tiskárny A4/ všechny druhy/ nebo faxu/na normální papír/ s důrazem na odstranění drobných poruch, které nastaly vlivem znečištění. Posoudíme stav tiskárny a doporučíme případný servisní zásah. Máte problémy se špatným podáváním papíru či nečistým tiskem? Pak zvolte tento program!

Obsah:
čištění
- dráha papíru a hlavní vnitřní části (dle druhu tiskárny)
- povrch tiskárny a všechny připojené kabely
- regenerace gumových válců
- nejbližší pracovní okolí tiskárny
- antistatické a antibakteriální ošetření

+ v tomto programu je kladen důraz na odstranění drobných poruch vzniklých vlivem znečištění, jako je například špatné podávání papíru, nečistý tisk a podobně.
+ posouzení celkového stavu tiskárny, případné doporučení servisního zásahu

Podmínky:
Uvedená cena platí pro celkovou objednávku čištění 6 - 50 ks techniky. Pro čištění 1 - 5 ks techniky platí přirážka 100% k ceníkovým cenám. Při objednání čištění 50 - 100 ks techniky získáte slevu 10% z ceníkových cen. Při objednávce čištění 101 ks techniky a více Vám vypracujeme individuální cenovou nabídku. Odešlete svou objednávku - do 2 dnů se Vám ozveme. Nebude-li Vám navržená cena vyhovovat, objednávka automaticky zaniká.

Tipy:
Techniku vyčistíme přímo u Vás bez nutnosti transportu.
Techniku převezmeme i odevzdáme proti podpisu ve funkčním stavu.
Žádejte provedení služby mimo pracovní dobu - čištění je díky menším prostojům na obou stranách mnohem efektivnější a rychlejší!

Podobné:
PRINT+ FULL SHIFT oživující čištění tiskárny

Soubory: