PC FULL SHIFT kompletní čištění počítače

kontaktujte nás

Popis:
Čištěné partie jsou antibakteriálně a antistaticky ošetřeny. Navíce je prováděna profylaxe čištěné techniky - odhalení hrozících poruch. Tento program je správnou volbou jestliže chcete zvýšit hygienu práce s danou technikou a zároveň chcete předcházet jejím poruchám /vnitřní části casu jsou zdrojem velkého množství prachu, který způsobuje mimo jiné i vyšší zahřívání zařízení a je potenciálním zdrojem poruch hlavně mechanických částí/.

Obsah:
čištění
- klávesnice včetně prostoru mezi klávesami
- monitor nebo LCD včetně spodních partií
- myš včetně vnitřku
- case na povrchu i uvnitř - čištění je tak mnohem účinnější
- všechny připojené kabely
- nejbližší pracovní okolí PC

Podmínky:
Uvedená cena platí pro objednávku čištění 6 - 75 ks techniky /s kontraktem/ nebo 21 - 75 ks techniky /bez kontraktu/. Pro čištění 1 - 5 ks techniky /s kontraktem/ nebo 1 - 20 ks techniky /bez kontraktu/ platí přirážka 20% k ceníkovým cenám. Při objednání čištění 76 - 150 ks techniky dostanete slevu 5% z ceníkových cen. Při objednávce čištění 151 ks techniky a více Vám vypracujeme individuální cenovou nabídku. S kontraktem se rozumí uzavřená smlouva o dlouhodobé profylaxi výpočetní techniky. Odešlete svou objednávku - do 3 dnů se Vám ozveme. Nebude-li Vám navržená cena vyhovovat, objednávka automaticky zaniká.

Tipy:
Techniku vyčistíme přímo u Vás bez nutnosti transportu.
Techniku převezmeme i odevzdáme proti podpisu ve funkčním stavu.
Žádejte provedení služby mimo pracovní dobu - čištění je díky menším prostojům na obou stranách mnohem efektivnější a rychlejší!

Podobné:
PC SHIFT povrchové čištění počítače

Soubory: